Utorok, 28. marec, 2023 | Meniny má Soňa

Články z titulky

Video

Pozrieme sa aj na tieto novinky: Hokejová reprezentácia privítala mladíkov, darilo sa aj Slovákovi v zámorí.


27. okt
Video

Dnes sa okrem iného dozviete aj to, ako sa darilo talentovanému motocyklovému jazdcovi Maximovi Repákovi.


26. okt
Audio

V domácnosti Veroniky Štafenovej žiadne vajíčko nerozbijú – ale vyfúkajú. K domácej panej neodmysliteľne patrí zdobenie kraslíc, takže treba mať poriadnu zásobu materiálu.


25. okt
Video

V pravidelnom video-podcaste MY Športujeme sa dozviete okrem iného aj to, ako sa darilo Adamov Žampovi s jeho bratom Andreasom v nedeľnom obrovskom slalome Svetového pohára v lyžovaní.


25. okt
Video

V dnešnej poradni si s odborníkom Rastislavom Magnom, ktorý sa v spoločnosti Intersport špecializuje na beh, preberieme doplnky výživy vhodné hlavne pre bežcov a vytrvalostných športovcov.


22. okt
Video

Prinášame rozhovor s Michalom Mertinyákom, výkonným riaditeľom Únie ligových klubov, ktorá je strešným orgánom najvyššej futbalovej súťaže


21. okt
Video

Dnes v MY Športujeme aj o tom, ako sa darilo mladíkom v kvalifikácii na futbalové ME.


20. okt
Video

Prezradíme, ako sa darilo slovenským tenistom a povieme si aj o možnej novej periodicite svetového šampionátu vo futbale.


19. okt

Otília Kadašiová zo Strečna tká na krosnách, ktoré majú takmer sto rokov. Keď si za ne sadá, pohladká ich akoby sa modlila – také sú pre ňu vzácne.


18. okt
Video

Pozrieme sa, ako sa darilo Slovákovi v UFC a zameriame sa aj na domácu hokejovú súťaž.


18. okt
Video

Túto tému sme v našom podcaste podrobne rozobrali s odborníkom z Intersportu, Petrom Káczorom.


15. okt
Video

V atraktívnej debate s bývalým futbalovým reprezentantom a aktuálne hráčskym agentom Martinom Petrášom, sme prebrali viacero aktuálnych tém.


14. okt
Video

Dozviete sa aj to, ako sa darilo futbalovým "sokolíkom" proti Malte i kam by sa mal pobrať európsky šampionát v roku 2028.


13. okt
Video

Golfista Rory Sabbatini dosiahol ďalší skvelý výsledok a Petra Vlhová prezradí viac o novinke v jej športovom živote.


12. okt

Cecília Mikulová z Fačkova vyšíva od detstva. Kým jej sily slúžia, chcela by vyšiť košele pre pravnúčatá. Aj pre tie, ktoré sa ešte nenarodili.


11. okt
Video

Ako sa darilo našim hádzanárkam v kvalifikácii na ME 2022? Kto zvíťazil na nočnom behu v Prešove, či čo chystajú v Barcelone? Aj toto sa dozviete v dnešnej časti.


11. okt
Video

Nenechajte si ujsť ďalší diel LIVE diskusie na tému eurofondov s fundovanými hosťami už v utorok 12. októbra o 10:00 hod.


8. okt
Video

Ako si správne zvoliť skialp výstroj? Kedy si vybrať užšie a kedy širšie lyže? Prečo je výber správnej topánky taký dôležitý? Aj o týchto témach sme sa rozprávali s odborníkom z Intersportu, Petrom Káczorom.


8. okt
Video

V dnešnej časti podcastu sme sa porozprávali so sympatickou lukostrelkyňou Alexandrou Longovou, ktorá bola nedávno zvolená do komisie športovcov Európskych olympijských výborov.


7. okt
Video

V MYšportujeme sa tiež dozviete, ktorý známy zámorský hokejista sa vracia do slovenskej ligy.


6. okt
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Podcasty regionálnych novín MY
Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

SkryťZatvoriť reklamu