Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Reprezentant Haraslín: Mrzelo nás to kvôli Slovensku a fanúšikom

Pozrite si exkluzívny rozhovor v relácii MY športujeme.

Hosťom dnešnej časti je futbalový reprezentant Lukáš Haraslín.Hosťom dnešnej časti je futbalový reprezentant Lukáš Haraslín.

V dnešnom exkluzívnom rozhovore na naše otázky odpovedal futbalový reprezentant Lukáš Haraslín. Rozprávali sme sa aj o týchto témach:

  • Aké mali hráči pocity z paneurópskeho turnaja a cestovania?
  • Aká bola atmosféra v kabíne po zápasoch?
  • Z čoho mal Lukáš počas turnaja strach?
  • Čo robili hráči medzi jednotlivými zápasmi?
  • Ktorý moment na turnaji bol pre Lukáša najsvetlejší?
  • Čo ho čaká po príchode do Talianska?

Aj toto sa dozviete v našom rozhovore, po ktorom sme si pre vás pripravili aj tradičný športový prehľad.

Skryť Vypnúť reklamu

Vypočujte si rozhovor v podcaste MY športujeme

Odoberajte podcast MY športujeme zadarmo:

Pozrite si rozhovor vo videopodcaste MY športujeme:

Predchádzajúce exkluzívne rozhovory

V predchádzajúcich štvrtkových špeciáloch relácie MY športujeme s názvom Topka týždňa sme vám priniesli aj tieto exkluzívne rozhovory:

Súvisiaci článok Končí Sagan v Bore? Viac aj o tejto téme prezradil prezident slovenskej cyklistiky Peter Privara Čítajte  Topka týždňa Szilárd Németh: Zaspali sme, z predchádzajúcej generácie sme nič nevyťažili! Čítajte  Topka týždňa Exkluzívny rozhovor so Samuelom Slovákom v relácii MY športujeme Čítajte 

Všetky informácie o relácii MY športujeme + zoznam všetkých predchádzajúcich častí nájdete tu - MY športujeme - info.

Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Relácia MY športujeme v dynamickom dennom prehľade mapuje najzaujímavejšie momenty svetového i domáceho športového diania, doplnené o exkluzívne informácie z regionálneho športu. Pozrite si nás a vypočujte počas pracovného týždňa už od 6:30 ráno.

Podieľajte sa na tvorbe dennej relácie MYšportujeme a majte informácie o novinkách medzi prvými, dajte like našej FB stránke - MY športujeme.

Skryť Vypnúť reklamu

Skryť Vypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Podcasty regionálnych novín MY
Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z MYPodcastujeme

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


22 h

Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu


3. aug

Dozviete sa viac aj o víťazoch na olympijských hrách, pozrieme sa na futbalové výsledky z víkendu a prezradíme, ktorá legenda sa vracia do slovenského klubu.


2. aug

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


30. júl