Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Szilárd Németh: Zaspali sme, z predchádzajúcej generácie sme nič nevyťažili!

Pozrite si exkluzívny rozhovor v relácii MY športujeme.

Szilárd Németh v relácii MY športujeme.Szilárd Németh v relácii MY športujeme.

V dnešnom exkluzívnom rozhovore so Szilárdom Némethom, ktorý obliekal reprezentačný dres v 58 dueloch a strelil 22 gólov, sme sa rozprávali aj o ďalších témach:

  • Prečo máme problém presadiť sa na európskej scéne?
  • Čo chýba našim klubom?
  • Aký atribút našim hráčom jednoznačne chýba?
  • Čo bude s našou ofenzívou?
  • Koho favorizuje na víťazstvo na ME?

Aj toto sa dozviete v našom rozhovore, po ktorom sme si pre vás pripravili aj tradičný športový prehľad.

Vypočujte si rozhovor v podcaste MY športujeme

Odoberajte podcast MY športujeme zadarmo:

Skryť Vypnúť reklamu

Pozrite si rozhovor vo videopodcaste MY športujeme:

Predchádzajúce exkluzívne rozhovory

V predchádzajúcich štvrtkových špeciáloch relácie MY športujeme s názvom Topka týždňa sme vám priniesli aj tieto exkluzívne rozhovory:

Súvisiaci článok Ján Mucha aj o reprezentačnom zákulisí a konkurencii medzi hráčmi Čítajte  Súvisiaci článok Vraťo Greško otvorene o šanciach slovenských Sokolov na Eure Čítajte  Súvisiaci článok Pašek aj o mladíkoch v reprezentácii pred zápasom s USA Čítajte  Súvisiaci článok Branko Radivojevič v exkluzívnom rozhovore, pozrite si MY Športujeme! Čítajte  Topka týždňa Volko patrí k najlepším v Európe, no účasť na olympiáde nemá istú. Pozrite si MY športujeme Čítajte  Topka týždňa Exkluzívny rozhovor so Samuelom Slovákom v relácii MY športujeme Čítajte  Topka týždňa MY ŠPORTUJEME: Matej Tóth v exkluzívnom rozhovore Čítajte 

Všetky informácie o relácii MY športujeme + zoznam všetkých predchádzajúcich častí nájdete tu - MY športujeme - info.

Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Relácia MY športujeme v dynamickom dennom prehľade mapuje najzaujímavejšie momenty svetového i domáceho športového diania, doplnené o exkluzívne informácie z regionálneho športu. Pozrite si nás a vypočujte počas pracovného týždňa už od 6:30 ráno.

Podieľajte sa na tvorbe dennej relácie MYšportujeme a majte informácie o novinkách medzi prvými, dajte like našej FB stránke - MY športujeme.

Skryť Vypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Podcasty regionálnych novín MY
Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z MYPodcastujeme

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


20 h

Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu


3. aug

Dozviete sa viac aj o víťazoch na olympijských hrách, pozrieme sa na futbalové výsledky z víkendu a prezradíme, ktorá legenda sa vracia do slovenského klubu.


2. aug

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


30. júl