Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

DISKUSIA NAŽIVO: Účinky vody na zdravie a ľudský organizmus, bezpečnosť vo vodných parkoch a na kúpaliskách

Diskusiu vysielame v stredu 21. júla o 13. hodine.

Ako je to s vodou v kúpaliskách a umelých kúpaliskách? Nemusia sa ľudia v súčasnej dobe báť, že sa tam nakazia koronavírusom? Aké sú účinky vody na ľudský organizmus? Je dovolenka pri vode na Slovensku alternatívou dovolenky pri mori?

Na tieto a ďalšie témy súvisiace s bezpečným pobytom pri vode počas letných mesiacov budú v diskusii v stredu 21. júla o 13. hodine odpovedať:

  • Katarína Šarafínová – manažérka komunikácie a PR, Region Liptov,
  • Peter Kolenčík – prevádzkový riaditeľ, Vodný park Bešeňová,
  • Peter Gurčík – prevádzkový riaditeľ, Aqua City Poprad.

Diskusiu môžete sledovať tu v článku alebo na našom Facebooku.

Skryť Vypnúť reklamu

Stačí, aby ste nám počas sledovania diskusie napísali do komentára, či sa toto leto chystáte do niektorého z vodných parkov či kúpeľov na Slovensku.

Víťazov zverejníme na konci živého vysielania diskusie.

Skryť Vypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Podcasty regionálnych novín MY
Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z MYPodcastujeme

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


20 h

Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu


3. aug

Dozviete sa viac aj o víťazoch na olympijských hrách, pozrieme sa na futbalové výsledky z víkendu a prezradíme, ktorá legenda sa vracia do slovenského klubu.


2. aug

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


30. júl