Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky
AKO NA TO

Expert radí: Ako si správne vybrať bežeckú obuv? Sledujte MY športujeme

V relácii MY športujeme radí expert Rastislav Magna zo spoločnosti Intersport.

O behaní a teniskách na behanie sme sa porozprávali s expertom spoločnosti Intersport, Rastislavom Magnom.O behaní a teniskách na behanie sme sa porozprávali s expertom spoločnosti Intersport, Rastislavom Magnom.

Dnešná piatková poradňa Ako na to v relácii MY športujeme je zameraná na tému behanie.

Konkrétne sme sa rozprávali o tom, na čo sa zamerať pri výbere bežeckej obuvi. Poradí nám expert Rastislav Magna zo spoločnosti Intersport.

Vypočujte si MY športujeme ako podcast:

Odoberajte podcast MY športujeme zadarmo:

Pozrite si MY športujeme ako videopodcast:

V minulých dieloch piatkovej poradne sme sa rozprávali všeobecne o bicykloch a hlavne o tom, ako si vybrať správny bicykel a či sa oplatí kúpiť e-bike. Tieto časti relácie MY športujeme nájdete tu:

Skryť Vypnúť reklamu
Súvisiaci článok Oplatí sa kúpiť E-bike? Aké parametre by nás mali zaujímať? Pozrite si MY športujeme Čítajte  Súvisiaci článok Ako si vybrať správny bicykel? Pozrite si MY športujeme Čítajte 

Všetky info o relácii + zoznam predchádzajúcich častí nájdete tu - MY športujeme - info.

______

Podieľajte sa na tvorbe MY športujeme a majte informácie o novinkách medzi prvými, stačí sa pridať do našej novej Facebook skupiny - MY športujeme.

Logo novej relácie MYšportujeme
Skryť Vypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Podcasty regionálnych novín MY
Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z MYPodcastujeme

Dozviete sa aj aký historický úspech dosiahli hokejisti, že Zlaté Moravce majú legionárskou posilou a legenda Nitry otvorene hovorí na adresu FC.


21 h

Dozviete sa aj to, aký úspech dosiahla v Turecku mladá triatlonistka, bývalý hádzanársky reprezentant prezradil viac o stave našej hádzanej a pozrieme sa aj na ďalšie zaujímavé novinky zo sveta športu


3. aug

Dozviete sa viac aj o víťazoch na olympijských hrách, pozrieme sa na futbalové výsledky z víkendu a prezradíme, ktorá legenda sa vracia do slovenského klubu.


2. aug

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


30. júl